Eca Özbekistan Taşkent’te ..

10.03.2015

ECA Özbekistan Taşkent’te ..

Elginkan Topluluğu Şirketlerimizin hedef ihracat pazarlarından Özbekistan’da Isı Grubu ürünlere yönelik seminerimiz 27.02.2015 tarihinde Taşkent İnternational Otel’de gerçekleştirildi. Özbekistan Taşkent, Buhara, Semerkant  şehirlerinden bayi, alt bayi, tesisatçı ve sektör ilgilisi 75 kişinin katılım sağlamıştır.

Seminerde Özbekistan ana bayimiz Abduraupov Akmal açılış konuşmaları sonrasında Emar A.Ş. Servis Müdürü Ekrem Erkut tarafından katılımcılara yeni ürünümüz Confeo Premix 35 KW Yoğuşmalı kombi, Proteus Plus kombilerimiz, Hermetik Şofbenlerimiz, Radyatörler, Armatürler, Seramik Sağlık Gereçleri ve Valf A.Ş. üretimi teknik ürünler hakkında bilgiler ve ECA kalitesi, müşteri yaklaşımları, ülkedeki en kuvvetli ve disiplinli satış sonrası hizmetler yapısı hakkında sunumlar gerçekleştirilmiştir. Seminere Emas A.Ş. Genel Müdürü Sn Mehmet Özokumuşoğlu, Emar A.Ş. Genel Müdürü Sn. Mustafa Güngör katılım sağlamıştır.

Özbekistan kombi pazarında önemli bir potansiyele sahip olan ECA kombilerin verimlilik, emniyet sistemleri, müşteri dostu tasarımları hakkında verilen bilgiler sonrasında Eleks A.Ş. ülke sorumlusu Hakan Yenigezer 2015 yılı hedeflerimiz, pazarlama faaliyetleri  hakkında paylaşımını yapmıştır.

Ayrıca Özbekistan  programı kapsamında 24-27 Şubat tarihleri arasında düzenlenen ülkenin en büyük Isı Grubu ürün fuarı Taşkent Aqua Therm 2015 fuarına katılım sağlanmış, ECA ürünleri ve  kalitesi Özbekistan’da sektör ilgililerinin beğenisine sunulmuştur.

Servis Kaydı Tıklayınız
Yetkili Servisler Tıklayınız