E.c.a.’ Dan Trabzon’da Sıhhi Tesisat Ve Doğalgazlı Cihazlar Uyum Kursu

08.06.2015

E.C.A. Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Şirketi Emar A.Ş. tarafından düzenlenen Sıhhi Tesisat ve Uyum Kursu Trabzon Orta Hisar Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi’nde 25-29 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Sıhhi tesisat ustalarının yeni ürünler ve teknolojiler ile tanışması amacıyla düzenlenen kursu tamamlayanlara sertifikaları, 30 Mayıs 2015 tarihinde düzenlenen törenle teslim edildi.

Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokol kapsamında 40 saatlik sertifika programı olarak uygulanan kursa 52 adet sıhhi tesisat ustası katıldı.

2000 – 2015 yılları arasında Türkiye genelinde gerçekleştirilen 40 dönem sıhhi tesisat geliştirme ve uyum kursunda 3293 tesisat ustasının sertifikalandırılması sağlandı. Kurs süresince E.C.A. - Elginkan Topluluğu şirketlerinden Valfsel, Valf, Matel-Serel, Emas ve Elmor ile tesisat malzemesinde sektörün önde gelen firmalarından Wavin Pilsa firmaları tarafından sağlanan eğitim malzemeleri, programın sonunda kursun düzenlendiği Mesleki Eğitim Merkezi’nde bırakılarak tesisat teknolojisi öğrencilerinin eğitimlerine kullanım imkanı sağlamıştır.

Üstün nitelikli E.C.A. ürünlerinin servis hizmetleri ELGİNKAN TOPLULUĞU şirketlerinden “2001 Ulusal Kalite Büyük Ödülü”, “2004 Avrupa Kalite Başarı Ödülü“2014 Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü” sahibi olan “EMAR Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri A.Ş.”ye bağlı yetkili servisler tarafından sağlanmaktadır.

Servis Kaydı Tıklayınız
Yetkili Servisler Tıklayınız